vergeet niet om je in te schrijven voor onze nieuwsbrief

In prijs verlaagd! Magnum Tanto XII (San Mai) Bekijk groter

Magnum Tanto XII (San Mai)

35AE

Nieuw product

De Cold Steel Magnum Tanto XII is onze nieuwe tanto in het superieure Japanse San Mai staal. En deze tanto bewijst opnieuw dat er niemand is die betere tanto maakt dan Cold Steel.

Meer details

360,00 €

-19,00 €

379,00 €

Meer informatie

Magnum Tanto XII San Mai

35AC

De Cold Steel Magnum Tanto XII is onze nieuwe tanto in het superieure Japanse San Mai staal. En deze tanto bewijst opnieuw dat er niemand is die betere tanto maakt dan Cold Steel.

Deze Magnum Tanto XII heeft een lemmet gesmeden in San Mai met prachtige satijn polijsting. Dat wil zeggen dat er drie lagen staal zijn om hem een optimale sterkte en snijkracht te geven. Uiteraard is dit lemmet vlijmscherp.

Het handvat is gemaakt van Kraton. Het is ovaal van vorm wat dit mes een zeer solide grip geeft en zorgt dat het mes niet kan draaien in de hand, zelfs niet bij intensief gebruik. Kraton is bovendien ongevoelig voor vocht en breuken.

Ook de pommel achterop het mes is niet te onderschatten. Lynn Thompson heeft deze zo ontworpen dat zelfs een slag met weinig kracht een flinke impact geeft.

De Cold Steel Magnum Tanto XII wordt geleverd met een hoge kwaliteit Secure-Ex schede. Deze zal je mes gedurende vele jaren van dienst zijn en je mes uitstekend beschermen.

Kenmerken

Gewicht0.40kg
Lengte lemmet30.5cm
Handvat14.3cm Kraton
StaalSan Mai - VG-10
Totale lengte44.8cm
SchedeSecure Ex

Klantbeoordeling

Accessoires