vergeet niet om je in te schrijven voor onze nieuwsbrief

Tactical Katana Machete Bekijk groter

Tactical Katana Machete

97TKMS

Nieuw product

Kenmerken:
 Gewicht: 998 gram
 Lemmet dikte: 2.8 mm
 Lemmet lengte: 61 cm
 Totale lengte: 92 cm
 Handvat: 31 cm Polypropyleen
 Staal: 1055 Carbon staal met zwarte anti roest laag
 Schede: Cor-Ex™ schede

Meer details

Op Voorraad - Enkel ophalen (2490 Balen)

84,00 €

Meer informatie

Tactical katana machete

97TKMS

Deze nieuwe Tactical Katana Machete (97TKMS) heeft een ontwerp dat zeer dicht aanleunt bij de Cold Steel Warrior katana. Deze zwaarden zijn intussen legendarisch geworden en we verwachten niet minder van deze machette versie.

Met zijn diep gekromde lemmet, geeft hij meer snijvermogen dan zijn collega katana machettes. Hij is voorzien van een full tang, een massief stalen tsuba en een polymeer handvat dat ongelooflijk duurzaam en sterk is.

Cold Steel heeft geen kosten bespaard op het handvat, dat het uitzicht van een Japans zwaard heeft met met katoen omwikkeling, fushi en kashira. Maar hier werden enkel moderne materialen gebruikt die niet konden verduren, krimpen en die geen onderhoud vragen.

Deze katana wordt geslepen in het Cold Steel hoofdkantoor in Ventura, VS en komt compleet met een Cor-Ex schede.

Kenmerken

Staal:          1055 hoogwaardig carbonstaal met zwarte anti roest afwerking
Lengte:        92 cm
Lemmet:      61 cm
Dikte:          2,8 mm
Gewicht:      998 gram
Scjede:        Cor-ex schede



Klantbeoordeling

Accessoires